5 välimööbli trendi 2023 kevadel

Neutraalsed toonid domineerisid mõnda aega välimööbli turul. Koduaiad olid piiratud valge, kreemika, halli ja pruuni värviga. Sel aastal toob värv lõpuks rõõmu terrassi diivanitele, laudadele ja sisekujundusele. Välisaia disainerid teevad avalduse julgete toonide ja kontrastsete värvidega, mis tõstavad meeleolu.

Rohkem fookust aia ökoloogilise jalajälje vähendamisele

Aiasisustuse trendid 2023 kevadel pööravad rohkem tähelepanu keskkonnasõbralikele lahendustele. Ökoloogilise jalajälje vähendamine on aina olulisem, nii et oodatakse, et aiakujunduses näeme rohkem taaskasutatud materjale ja keskkonnasõbralikke tootmismeetodeid. Näiteks saate valida mööbli, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest, või kasutada energiasäästlikke valgustuslahendusi, mis kasutavad päikeseenergiat.

Värvide ja mustrite kihistamine

Aiamööbli trendid 2023 kevadel keskenduvad värvide ja mustrite kihistamisele. Valides mööbli ja aksessuaarid, võite mängida julgete värvide, tekstuuride ja mustritega. Näiteks võite valida erinevaid patju ja tekke, et luua huvitav ja mitmetasandiline välimus. Või võite lisada aeda erksavärvilisi aksessuaare, nagu vaibad ja padjad.

Multifunktsionaalsus

Multifunktsionaalsus on trend, mis on jõudsalt liikumas ka aiakujundusse. Aiamööbel, mis on mitmekülgsed ja multifunktsionaalsed, nagu näiteks diivanvoodid või lauad, mis saab muuta jahutuskarbiks, on praktilised ja kasulikud. See võib olla ka suurepärane võimalus ruumi säästmiseks ja aia efektiivseks kasutamiseks.

Aiatööriistade ja aksessuaaride hoiustamine

Aiamööbli trendid 2023 kevadel keskenduvad ka aiatööriistade ja aksessuaaride ladustamisele. Näiteks saate valida mööbli, mis hõlmab endas ka laoruumi, või ehitada eraldi kapid ja riiulid.

Vabaaja tehnoloogia

Aia trendid 2023 kevadel sisaldavad ka vabaaja tehnoloogiat. See võib hõlmata kõike, alates nutikatest valgustuslahendustest kuni kodukino süsteemideni, mis võimaldavad teil nautida väljas filme ja muusikat. Samuti võite kaaluda telerite ja projektide paigaldamist aeda, et kutsuda sõpru ja pereliikmeid õhtusöögile või sporti vaatama.

Ülemõõtmeline õuemööbel, mille ostule tasub mõelda

5-osaline aiamööblikomplekt patjadega, polürotang, hall 

8-osaline aiamööblikomplekt patjadega, polürotang, must

Lõõgastuge ja nautige puhkehetki selle kaasaegse polürotangist aiamööbli komplektiga!